Kategorie

Informace

Eshop SportsScouting

Společnost SportsScouting provozuje zajímavý a originální internetový obchod s širokou nabídkou prvotřídních značek, které naleznete na jednom místě, čímž ušetříte váš čas brouzdáním po internetu. Preferujeme vysokou kvalitu nabízeného zboží a profesionální přístup ke všem našim zákazníkům. Všechny objednávky vyřizujeme v co nejkratším čase a odesíláme obratem (zasíláme také na Slovensko). Náš e-shop se zaměřuje na dovoz a prodej oficiálních a originálních produktů NHL. V naší nabídce NHL naleznete kompletní nabídku oblečení, čepic, doplňků a dresů NHL. Další populární značkou našeho e-shopu je celosvětový fenomén Under Armour. Tato rozrůstající se značka napříč všemi sporty je unikátní svou technologií a kvalitou a je populární hlavně mezi sportovci, ale i mezi sportovními fanoušky. Velkou popularitu registrujeme taktéž u značek PitBull West Coast, Yakuza, Yakuza Premium a Thor Steinar, kterých máme široký výběr. Dále v našem e-shopu naleznete hokejové výstroje CCM, Bauer a Fischer, také máme zastoupení sportovní výživy USN, tenisové vybavení a outdoorové oblečení Rejoice.

Jsme také oficiální prodejci fanouškovského oblečení a produktů týmů HC Dukla Jihlava, FC Vysočina Jihlava, HC Pelhřimov, Vysočina Gladiators a Czech Team Hockey.

Oficiální eshopy týmů:

https://eshop.hcdukla.cz/

https://fanshop.fcvysocina.cz/

https://hcpelhrimov.sportsscouting.cz/

https://gladiators.sportsscouting.cz/

Vaše objednávky vyřizujeme obratem a ihned odesíláme. Využívat můžete doručení Českou poštu, GLS nebo PPL anebo výdejní místa, kde máte dopravu zdarma.

U objednávek nad 2 000 Kč je doprava zdarma.

Navštívit nás může také přímo v naší prodejně v Pelhřimově

Adresa prodejny SportsScouting:

Adresa: U Rendlíku 1902, 393 01 Pelhřimov

Email: kasaly@sportsscouting.cz

Telefon: 702 032 293

Otevírací doba: Po-Pá: 14:00-17:30, So: 10:00-12:00